A co solární sprcha?

Když udeří teplé letní dni, nejeden z našinců vyráží na chatu, aby tam pracoval na svém pozemku, zveleboval tuto nemovitost a podobně. Ovšem zatímco je tato práce leckdy potěšením, nemusí tomu být vždy nezbytně tak. Protože jsou i situace, kdy se při ní člověk cítí hodně nepříjemně. Dejme tomu když je špinavý, zpocený, ulepený,…sprcha venku
Každý z nás pochopitelně ví, jak se takovýchto nepříjemných pocitů zbavit. Vždyť se přece stačí docela obyčejně opláchnout, umýt a je to.
Ovšem právě dejme tomu na chatě to při práci na zahradě může mít různá úskalí.
Třeba to, že ne na každé chatě má majitel koupelnu nebo aspoň nějaký ten jednoduchý sprchový kout. I docela obyčejné umyvadlo tam může dotyčný leckdy postrádat.
A i když tam tento koupelnu má, nejednou se ji v podobných situacích zdráhá použít, a to proto, že by si tím, že do ní půjde, nanosil do objektu špínu, onu sprchu by si zamazal hlínou či prachem, našlapal by si tam,… A do toho se mu ani trochu nechce, protože by pak musel ještě zbytečně ztrácet nedostatkový čas gruntováním.
Kdyby tak v podobných chvílích byla nějaká ta sprcha venku, nejlépe přímo na oné zahradě, aby ji měl dotyčný kdykoliv na dosah!
A ono to vlastně není vůbec nemožné. Protože se dnes už leckde prodávají solární sprchy určené právě pro podobné a třeba i docela jiné případy. Třeba takové solární sprchy na zahradu https://eshop.techneco.eu/Solarni-sprchy jsou toho jasným důkazem.potrubí od sprchy
Člověk si tak může hravě nějakou podobnou pořídit. Objednat si ji třeba na internetu není vůbec těžké, a když ji pak člověku dodají, není nic jednoduššího, než si ji smontovat a umístit právě tam, kde je jí dotyčnému zapotřebí. Třeba i právě uprostřed oné zmíněné zahrady.
Pak už stačí ji jenom připojit na vhodný přívod vody, nechat slunce, aby v ní zdarma ohřálo vodu, a už se lze sprchovat i přímo pod širým nebem.
A to je pak docela jiný život!