A jaká byla vaše cesta k dokonalé figuře?

Cesta hubnutí může začínat různě. Třeba tím, že zjistíte, že se už nevejdete do kalhot a nedokážete je dopnout. Anebo tím, že se obáváte plavkové sezóny a toho, jak budete na pláži vypadat. Anebo třeba tak, že si spočítáte svůj index tělesné hmotnosti a na základě výpočtu BMI https://bmikalkulacka.cz/ zjistíte, že je ten nejvyšší čas začít se svou váhou něco dělat.

appetite-1238631_640

Ovšem zjistit můžete klidně i to, že máte podváhu, a že je váš pocit, že máte kilogramy navíc, pouhý klam. Anebo si můžete gratulovat, protože vaše tělesná hmotnost je prostě ideální.

K tomu, abyste zjistili, jak tomu ve skutečnosti je, potřebujete kalkulačku BMI. Ta provede jednoduchý výpočet – dá do poměru vaši tělesnou výšku a aktuální váhu, a dá ji do souvislosti také s rokem vašeho narození. Získáte tak univerzální číslo, které můžete porovnávat s ostatními lidmi, anebo s vlastními dřívějšími či budoucími výsledky. Takže zatímco prostým srovnáváním hmotnosti nezjistíte prakticky nic, tak tím, že si rychle spočítáte index tělesné hmotnosti, se naopak dozvíte naprosto všechno.

remove-4559326_640

Jedno číslo může všechno změnit…

A právě index tělesné hmotnosti, který vám dá jasně najevo, že byste měli pomýšlet na hubnutí, může být tím pravým impulsem ke změně, který potřebujete.

Když se tedy rozhodnete pro hubnutí, pusťte se do celé věci hned – dřív, než vaše počáteční nadšení opadne. A proto, abyste nemuseli začínat stále znovu a znovu a pouštět se opakovaně do dalších a dalších diet, vykročte hned na začátku tím správným směrem. Jak jinak, než s osvědčenou bílkovinnou dietou, která dovedla k úspěchu už celou dlouhou řadu lidí před vámi.

Ketonová dieta totiž stojí na vědeckých základech a je lékařsky ověřeno, že skutečně funguje. A právě to je důležité. Díky dokonale vypracovanému jídelníčku vás spolehlivě a bez námahy dovede k vašemu vytčenému cíli. Zhubnete tolik kilogramů, kolik bude potřeba!