Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla


Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Je vhodný rovněž na pracoviště, kde bude zajišťovat maximální hygienu i ekonomický provoz. Bezdotykový dávkovač mýdla bude ve vaší domácnosti pomocníkem k udržení hygieny rukou.
tekuté mýdlo
Ø  Mimoto tento dávkovač mýdla disponuje i zvukovým signálem, podle kterého bezpečně poznáte, jestli si vaše děti umyly ruce.
Ø  Kromě toho jej zcela jistě oceníte také v kuchyni, kde je možné jej využít pro dávkování jakéhokoliv mycího prostředku. Postačí pouze, pokud houbičkou projedete pod čidlem dávkovače, a čisticí prostředek bude na houbičku nanesen v tom správném množství.
Ø  Dávkovač mýdla se hojně uplatí zejména v koupelně u umyvadla, kdy stačí pouze pustit vodu, vložit ruce pod dávkovač a ten vám již mýdlo poskytne v potřebném množství, bez toho, abyste přitom na vše sahali.

Mnoho výhod

Není třeba již na nic sahat, brát do ruky a podobně. S tímto dávkovačem tekutého mýdla se nemusíte stále obávat, že zmáčíme své okolí a vodu budete mít všude okolo. Postačí, když bezdotykový dávkovač umístíte blízko umyvadla, vany, či dřezu.

Využití bezdotykového dávkovače tekutého mýdla

Bezdotykový dávkovač bude nejenom skvělým pomocníkem v každé běžné domácnosti, ale své uplatnění zcela jistě najde rovněž na mnoha pracovištích, kde je třeba maximální hygieny a ekonomického provozu, neboť použití dávkovače není omezeno pouze pro mýdlo, ale na nejrůznější mýdlové tekutiny. Využití je pro tento výrobek opravdu široké. Vhodným se může stát bezdotykový dávkovač rovněž v kuchyních, anebo restauracích, kde je možné jej plnit mycími prostředky na nádobí.
dávkovač tekutého mýdla
Ø  Do dávkovače je však možné nalít také dezinfekci, čímž se stává ideálním pomocníkem například v nemocnicích, či lékařských ordinacích, a jiných zdravotnických zařízení.
Ø  Bezdotykový dávkovač je možné využít také k dávkování tekutých krémů.