Chutné obědy pro vaše zaměstnance

Firemní stravování v Praze je výhodné pro firmy, které mají místo podnikání v Praze nebo blízkém okolí, kam dokážeme naše skvělá jídla pro vaše zaměstnance přivézt. Jsme společnost, která se zabývá gastro podnikáním. Kromě toho, že máme i svou vlastní restauraci a dennodenně vaříme výběrové stravování, na které se sjíždějí milovníci kvalitního jídla z širokého okolí, zabýváme se cateringem, kdy vaříme na různých oslavách a narozeninách. Jsme zváni na podnikové večírky, firemní prezentace i pro soukromé rodinné oslavy, kdy se schází rodina ve větším počtu, ale s láskou vaříme i pro firemní stravování.

zdravý zeleninový talíři

Pro nás hovoří to, že v době obědů v naší restauraci nenajdete volné místo, a to značí o velké oblíbenosti a kvalitě našich kuchařů. Pokud by jídla nebyla chutná, proháněl by se u nás v restauraci jen vítr … Ale tomu tak určitě není. A nebude tomu ani v případě, když budeme vařit pro vaše zaměstnance!
Vsadili jsme na čerstvost potravin, ze kterých jídla připravujeme a za kvalitu zpracování. Pro vaše pracovníky uvaříme teplé obědy, které si mohou vybírat ze čtyř druhů, ale to není všechno. Nabízíme jim i minutková jídla, a to přímo ze tří druhů!

šťavnatý hovězí steak s oblohou

Pro stravování firemní máme i dva druhy obložených studených talířů, ale i další, a to ovocný talíř, který využívají vitariáni, ale i ženy, jež mají rády lehčí jídla. Samozřejmostí jsou dva druhy výtečných domácích polévek a taktéž dva druhy nápojů, točených džusů. K dispozici jsou i další ingredience jako jsou sirup, cukr a citron, aby si mohli případně zákazníci namíchat nápoj dle své chuti.
Vaše zaměstnance nenutíme ke striktně nařízeným platbám, ale mají na výběr, zda chtějí platit v hotovosti nebo platební kartou. Ve všech našich provozovnách poskytujeme služby v bez-objednávkovém systému, to znamená, že zaměstnanci nemusejí spěchat na začátek výdejní doby, aby na ně „zbylo“, ale jídlo, které si vyberou, je k dispozici po celou výdejní dobu!