Domácí lázně bez zbytečných starostí

Pro většinu z nás je pojem „lázně“ synonymem příjemné pohody, relaxace a zdravého životního stylu. Ne každý má ale čas jezdit za koupelemi několikrát do roka někam na druhý konec naší republiky. Proč si tedy nevytvořit lázně doma? Alespoň jejich část. Je pravda, že jsou s různými vířivkami a podobnými systémy trochu starosti.

koupel

  • V tomto případě má majitel ale dvě možnosti.
    1. Buď se s nutnou údržbou a opravami bude pachtit sám. Což se pochopitelně nedoporučuje. Systém je opravdu komplikovaný a neodborný zásah by napáchal mnoho zbytečných škod.
    2. Nebo vše svěří odborníkům společnosti Spa Aqua Servis, kteří poskytují těmto relaxačním zařízením veškeré služby. Veškerými službami se míní i servis, který je k dispozici po celých čtyřiadvacet hodin denně.

Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že byste si museli odpírat potěšení z koupele snad celý týden nebo i několik dnů. Zkušení technici dokáží velice rychle vyhodnotit situaci a najít bleskově řešení.

Pomoc i při havarijních stavech

Nejsou tu ovšem odborníci pouze na Whirlpool, ale i na veškerá zařízení, která mají něco společného s vodou. Instalatérské práce všeho druhu jsou jim doslova vlastní. Není problém zvládnout jak kapající kohoutek, tak i vážnější havárii vody.

  • Velkým a obávaným problémem bývá ucpaná kanalizace.
    • V tomto případě nepříjemný problém trvá jen do chvíle, nežli na místo dorazí odborná pomoc.
  • whirpool

U vířivých van a bazénů dochází k poškození masážních pump, cirkulačního čerpadla nebo namáhaných trysek a sacích košů. Jejich výměna nebo oprava je otázkou několika chvil. Nedá se také skutečně dokonale vyčistit celý systém bez pomoci speciálních strojů. Není prostě jednoduché starat se o domácí vířivky. Proto je rozhodně vhodné nechat vše na specialistech, pro které je tato práce doslova denním chlebem a dokáží si poradit v každé situaci.