Jak to zvládnout

Práce jako koníček

Je skvělé, když si vyberete práci, která vás baví, ale ještě lepší je, si práci vytvořit.
Vytvořit něco co vás dokáže uživit natolik, že si tím budete jistí. Budete mít aspoň jistotu, že se vám práce neznechutí, že se budete dokonce i těšit do práce.
Máte koníček? Zkuste do propagovat, publikovat a ono se třeba zadaří a vydělá Vám majlant. Například fotografování, malování, natáčení videí na Youtube, fotomodeling a spousty dalších.
pracovní plocha

Pracujte z domova

Ráno se vám nechce vstávat, na tož udělat si snídani, sníst ji, obléct se a jít do práce, kde na vás čeká naštvaný šéf, protože jste ještě neodevzdal/a práci. To vám dokáže zkazit celý den a potom mít špatnou náladu.
Tak proč nepracovat doma? Třeba na počítači v pohodlí postele u snídaně, nikam nemusíte spěchat.
notebook na stole
●        Udělejte si radost a kupte si nový výkonný počítač. Pište třeba články. Založte blog. Pište recenze. Vyplňujte online dotazníky. Fantazii se meze nekladou a má ji každý. Tímto se vám aspoň vrátí peníze, které jste vložil/a do nákupu.
●        Jste grafik. Vytvořte si portfolio a určitě nějaký zákazník se objeví. Vytvářejte loga, web design, vizitky.
●        Umíte cizí jazyk. Překládejte. Seriály, filmy, knížky, reklamní slogany cokoliv.
●        Doučujte přes webkameru.
●        Víte, jak fungují sociální sítě? Tak se stanete správci.
●        Plnění obálek nebo skládání propisek.
●        Umíte pracovat s videi? Střídejte videa i ostatním. Každý nevěsta chce mít krásné svatební video, každá firma chce mít nejlepší promo video na jejich produkty. Pomozte jim.
pracovní stůl
●        Jste vyučena švadlenka/krejčí? Kupte si látky, nitě a pusťte se do práce. Šijte doma oblečení, plyšáky.
●        Máte ráda módu, make-up, líčení a myslíte si, že vám to jde? Tak zkuste svoje malůvky přenést ze svého obličeje na obličej cizí. Třeba právě nevěstě, která chce být na svůj velký den nejkrásnější.