Jak udělat vaší partnerce radost nákupem na About You

Vaše partnerka bude v brzké době slavit narozeniny, anebo se blíží výročí vašeho seznámení, zasnoubení či svatby a chtěl byste ji něčím milým příjemně překvapit? Můžete to provést třeba nákupem na portálu About You. Jedná se o obchod s oděvy, oděvními doplňky a obuví pro muže, ženy i děti v obrovském sortimentu několika stovek značek a mnoha tisíc kusů výrobků. Čím byste mohl vaší vyvolené udělat radost, i kdyby se jednalo o maličkost?

dívka v bílém

Nahlédněte do šatníku – chcete-li nakupovat dámské oblečení, aby to bylo překvapení, měli byste mít přístup do partnerčina šatníku. Může se to zdát trochu zbabělé, ale jak jinak přesně zmapovat „terén“ a zjistit, co má ráda, co nosí nejraději, jakým barvám dává přednost a jakým střihům a materiálům. Pokud je to možné, využijte chvíle, kdy máte šatník volný, a přizvěte si na pomoc nejlépe nějakou ženu (maminku, tetu apod.), aby pomohla zorientovat se v ne vždy jednoduché problematice.

retro styl

Změřte vhodnou velikost – náhled do šatníku pomůže i v měření velikostí. Odměřte si míry u triček, topů, mikin, kalhot, případně spodního prádla a podle toho nakupujte. About You sleva se týká v podstatě všeho sortimentu, a jestliže se do velikosti přesně nestrefíte, není pak problém zboží vyměnit, aniž byste platili za dopravu. Doprava zdarma je jednou z podstatných výhod nakupování na About You.

dívka v šatech

Zkuste to s doplňky – jestliže uznáte, že bylo vhodnější nakoupit spíše oděvní doplňky, máte možnost tu pořídit kabelku, batoh, kšiltovku, klobouk, šátek, rukavice, hodinky, sluneční brýle, pásky do kalhot a případně bytové doplňky.

A co obuv – s obuví to budete mít snazší, když znáte nejen velikost bot, ale i délku chodidla. Vyplatí se přesně proměřit vnitřní stélku, případně vložky do bot, abyste znali délku chodidel v milimetrech, protože číslování velikostí obuvi může být u některých výrobců matoucí.