Mám ráda auta

Vždycky jsem chtěla, aby moje auto bylo něčím zajímavé. Jenomže jsem stále nemohla přijít na to, co by to tak asi mělo být. A nakonec jsem se rozhodla, že si nechám poradit od svého kamaráda, který má svou firmu, kde opravuje auta. A kamarád mi řekl, že bych si taky mohla nechat natónovat skla u auta. Abych se vám přiznala, tak o tom nejsem vůbec neuvažovala a úplně jsem zapomněla, že tohle existuje, takže jsem si dala dva dny na rozmyšlenou. A řekla jsem si, že možná to bude něco jiného a bude to nějaká novinka. Takže když jsem se podívala na webové stránky centrocar.cz, tak jsem se dozvěděla, že tato firma opravdu dělá krásná tónovaná skla, navíc se taky nemusím bát, že by to bylo nějak nekvalitní anebo že by mi u toho poškodili sklo u auta.

Auta mám ráda.

Protože tady se prý všechno věnuje hlavně tomu, aby všechno bylo kvalitní a aby všechno odpovídala všem standardům, jak to má být, takže jsem si řekla, že když chci něco nového na autě, tak nevím, proč by to zrovna nemohlo být natónované sklo. Jenomže logicky, přední sklo u auta se vůbec tónovat nesmí. Takže by mně stačila opravdu jenom boční skla.

Miluji sportovní auta.

Navíc to také vypadá více elegantně. A tak nakonec mi došlo, že když si vlastně nechám natónovat autoskla v Brně, tak vlastně taky budu mít navrch, protože můj bývalý partner vždycky tohle chtěl. Jenomže on nemá řidičák částka, takže když uvidí na tónovaná skla u mě, tak bude třeba zuřit. A o to mi jde. A já se budu tomu smát. Já vím, že si o mě třeba myslíte hodně špatné věci. Já to chápu, ale kdybyste věděli, jaké naschvály mi dělal můj bývalý přítel, tak byste se asi smáli a byli by jste taky zklamaní. Já sama jsem si řekla, že se budu věnovat hlavně sobě. Protože si nechám pěkně upravit auto a to díky brněnskému tónování skel, kde máte i ceník a to bude hodně pěkné a designové. Design mě hodně baví, takže moje auto budu asi moje nová láska.