Maminky na rodičovské dovolené mají skvělé selvintech zkušenosti


Maminky na rodičovské dovolené to mají poměrně těžké. Ona totiž rodičovská dovolená vůbec žádnou dovolenou není, to záhy pozná každý, kdo to již někdy vyzkoušel. Takže to vypadá, že takové pojmenování, míjející se se skutečným stavem, mohl vymyslet leda tak nějaký muž, který neměl ani nejmenší představu o tom, o co se jedná.

vánoční zvonečky.jpg
Zatímco na dovolené si člověk může celý den i noc dělat cokoli jej napadne a po čem zatouží, tak v práci musí v pracovní době poslouchat své nadřízeného a plnit svěřené úkoly. Ovšem na rodičovské dovolené se musíte dvacet čtyři hodin denně řídit potřebami svých dětí. A to není žádná legrace. Tím spíše, pokud jsou vaše děti velmi malé a v noci nespí, pokud jsou zrovna nemocné anebo po očkování anebo jim třeba rostou zuby či je trápí jiný neduh. Zkrátka důvodů k tomu, abyste celý den od rána až do večera běhali sem a tam a celou noc nespali a neměli kdy vydechnout, se najde vždy víc než dost. Nemluvě o tom, že když nemáte jen jedno dítě, ale několik, tak se vše ještě více komplikuje. Nicméně i přesto, že se za celou dobu ani na chvíli nezastavíte a vaše pracovní doba se rovná nepřetržitému třísměnnému provozu, tak vás za to stát moc neodmění. Příjem takové maminky na rodičovské dovolené je tak zpravidla nižší než u penzistů anebo lidí na dávkách, kteří celý život nedělají třeba vůbec nic. Není proto divu, že se takové maminky snaží, aby si mohly nějak přivydělat.
vánoční srdce.jpg
Ovšem to není jen tak. Není možné nechat děti dětmi a odejít někam pryč. A jen málokdo má k dispozici hlídání. Jedinou možností, jak pracovat, je, když obě děti spí anebo si klidně hrají, což se nikdy nedá příliš předvídat. Proto je pro maminky na rodičovské dovolené ideální taková brigáda, kterou mohou vykonávat z domova v maximálně flexibilní míře. A proto mají maminky ty nejlepší selvintech zkušenosti s prací pro Selvintech s.r.o.