Nejočekávanější filmové novinky druhé poloviny roku 2019

12. září 2019 se v kinech objeví film Panství Downtown. Možná znáte stejnojmenný seriál, který měl šest řad. Letos se fanoušci dočkají i filmu. Velkolepé kostýmy a prostředí. Ve filmu se setkáte s postavami, které znáte právě ze seriálu a mělo by jít o skvělé drama se špetkou romantiky.
filmová promítačka

5. září do kin zamíří horor To Kapitola 2! Jde o druhý díl hororu, jehož knižní předloha vzešla z pera mistra hororů Stephena Kinga. V první části jsme se setkali se skupinou dětí a zlem, které bylo ztělesněno jako klaun Pennywise. V druhé kapitole jsou děti již dospělé, ale zlo se vrátilo. Podaří se jim s ním skoncovat? Tentokrát na pořád? Skvěle obsazený horor, který bude podle prvních informací pěkně brutální!
Joker se objeví 3. října a jak název napovídá, bude o snad neznámějším komiksovém záporákovi všech dob, Jokerovi. Film se bude zabývat tím, jak Joker vůbec vznikl, jak se zrodil tento maniak. Film je obsazen samými známými tvářemi. Tak snad se filmařům vše podaří a bude to pořádná jízda nejen pro komiksové fanoušky.
25. prosince se fanoušci klasické literatury dočkají nového ztvárnění klasiky Malé ženy. Premiéra je stanovena na 25. prosince již tradičně. Kniha právě v tento den začíná. Velmi lákavé je zde opět herecké obsazení. V jedné z hlavních rolí se objeví Emma Watson, která se proslavila jako čarodějka Hermiona v sérii Harry Potter.
sedačky v kině
24. října se premiéry dočká i jeden český počin, který vzniká taktéž podle knižní předlohy. Poslední aristokratka si získala množství fanoušků na knižním poli a očekávání jsou vysoká i od jejího filmového ztvárnění. Co se herců týče, nabízí snad to nejlepší, co Česko nabízí. Pokoukání by to mělo být velice vtipné, což naznačují i trailery.
Na Halloween, tedy 31. října, se dočká premiéry Addamsova rodina. Zfilmování už je to několikáté, tentokrát však půjde o celovečerní animák. Pohybuje se někde na hraně komedie a hororu a jistě ho ocení všichni fanoušci původní verze.