Plastové obálky si rychle zamilujete

Snad každý odesílatel touží po tom, aby jeho zásilka byla opravdu kvalitně zabalená. A není se čemu divit – vždyť na kvalitě balení může záležet i to, zda si u vás zákazník objedná další zboží.
Žádný zákazník stejně tak jako žádný obchodník nestojí o to, aby jeho zboží dorazilo na místo poškozené tak, že jej bude muset reklamovat. Vždyť taková reklamace dokáže člověka pořádně otrávit. A i když mu odesílatel plně vyjde vstříc, tak to vždy znamená ztrátu času a úsilí navíc. Není proto divu, když zákazník po takových nepříjemných zkušenostech pro příště nakoupí někde jinde. A něco takového je pro každý elektronický obchod velká ztráta.
Tím spíše, když existuje jeden snadný a osvědčený způsob, jak podobné katastrofě předejít – stačí kvalitně zabalit odesílanou zásilku. Tak, aby za všech okolností dorazila na místo v pořádku.

plastové obálky

Papír a voda – to je nešťastná kombinace

Víte, jak nejčastěji dochází k podobným problémům? Přece kombinací vlhkého počasí a papírových krabic. Většinu obalových materiálů zasílaného zboží tvoří stále kartonové krabice. A to i přesto, že jsou v mnoha ohledech rizikové a přinášejí svým pravidelným uživatelům mnoho nevýhod. Pokud pomineme již zmíněné potíže se snadným poškozením v průběhu cesty, které často odskáče právě přepravovaná zásilka, tak jde i o vyšší hmotnost a nepřizpůsobivý tvar takové krabice. Ať do ní dáte cokoli, jen málokdy vyplníte veškerý vnitřní prostor, takže se nezřídka stává, že musíte zbytečně přepravovat i vzduch. Ovšem taková krabice přece jen něco váží, takže vás ten vzduch vyjde poměrně draho.
A myslet byste samozřejmě měli i na to, jak se vám se zvoleným obalovým materiálem pracuje, přičemž balení do krabic je poměrně zdlouhavé.

eshop

Veškerým nesnázím můžete naopak snadno předejít, když se naučíte používat plastové obálky – jsou lehké, skladné, voděodolné, flexibilní, snadno se s nimi manipuluje a jejich cena je skvělá!