Přestěhujte se do vlastního domu už za pár měsíců!

Celoroční mobilní dům je skvělou variantou vlastního bydlení za málo peněz. Jistě jej uvítají všichni ti, kteří zatím marně touží po vlastním soukromí mezi svými čtyřmi stěnami proto, že si něco takového nemohou z finančních důvodů dovolit.
A právě v tomto ohledu jsou mobilní domy naprosto revoluční. Za cenu, kterou musíte zaplatit za nákup běžného bytu anebo za stavbu rodinného domu, byste si takových mobilních domů mohli pořídit hned několik. Přitom je jisté, že když se do celoročního mobilního domu nastěhujete, tak vám tam jednoznačně nebude nic chybět.

mince

Mobilní dům lze bez potíží přirovnat k menšímu městskému bytu. Má podobné dispozice, podobnou velikost prostoru, a přitom může být stejně dobře, anebo klidně i lépe vybavený. Na rozdíl od městského bytu je ovšem jeho velkou předností to, že stojí samostatně na samostatném pozemku, ať už si toto místo koupíte anebo pronajmete. Z toho vyplývá, že za zdí nebudete mít vůbec žádné sousedy.
Nicméně tou největší výhodou mobilních domů je právě jejich bezkonkurenční cena, která se nedá srovnávat s žádným jiným plnohodnotným bydlením, které je v České republice dostupné. Takže kvůli bydlení pod vlastní střechou si už nemusíte brát hypotéku, která vás zatíží na desítky let dopředu, a nebudete tak riskovat, že dlužnou částku nesplatíte a o všechno přijdete. Na pořízení mobilního domu v jeho plně vybavené podobě vám vystačí malý úvěr a najde se i mnoho lidí, kteří celou částku bez potíží uhradí ze svých úspor. Cena takového domu se pohybuje v řádu od několika stovek tisíc korun až k jednomu miliónu, což je nabídka, na jakou jinde nenarazíte.

předání

A nikdo jiný vám také vaše bydlení nedodá tak rychle. Od objednání domu až po jeho usazení na pozemek neuběhne více, než několik měsíců, takže bydlet ve vlastním můžete ještě v témže roce, kdy se pro to rozhodnete.