Propagujeme ovocné šťávy pro zdravý životní styl


Propagace jakýchkoli výrobků nebo služeb je vždy nejúčinnější, pokud můžeme lidem nabídnout buď neprodejný vzorek zdarma, anebo možnost si něco osobně vyzkoušet na vlastní kůži. Propagovat lze cokoli a kromě výrobků a služeb je to i životní styl. Zlepšení života uvítá mnoho zájemců a pozornost lze zaměřit i na ovoce a zeleninu, zpracované do podoby šťáv. Pokud kupříkladu zorganizujete narozeninovou oslavu a namísto přípitku s šampaňským nabídnete vašim hostům ovocné koncentráty, bude to sice nezvyklé, ale rozhodně zdravější a přínosnější. Projeví se to pak i v lepší náladě všech přítomných, protože ovocné šťávy jsou velmi syté a výživné.

šťáva z malin

Jak se ovocné šťávy vyrábí, skladují a přepravují na trh

Ovocná šťáva je nejzdravější nápoj, jaký existuje, protože obsahuje kromě vody i velmi mnoho cenných živin. Nevýhodou ovocných šťáv je ovšem to, že velmi rychle podléhají biologickému rozkladu. Jakmile ovoce odšťavníte, musíte šťávu nebo dřeň buď co nejdříve zkonzumovat, anebo ji okamžitě zpracovat, zchladit či zmrazit a umístit ji do vhodných nádob.

Pokud doma odšťavňujete několik pomerančů, je tento proces jednoduchý, ale co když je zapotřebí zpracovat několik tun ovoce naráz? Na to už jsou zapotřebí velké přepravní či skladovací nádoby, a je vám jistě známo, že musí být zcela nezávadné i po zdravotní stránce.

pomerančová šťáva

Velmi dobře k tomu poslouží skladové kontejnery z tvrzeného plastu. Mají hranolový tvar, tím pádem se ve skladu nevyskytuje zbytečný volný prostor, což se stává u válcových barelů a sudů. Kontejnery zaujímají objem až tisíc litrů a lze je skládat na sebe do pěti kusů nad sebou, tím pádem snadno pochopíte, že jejich celková nosnost pět tun je zde oprávněná.

Kontejnery se velmi snadno udržují v čistotě a k jednoduché údržbě přispívá i to, že se dovnitř vkládají vždy pro každou várku ovoce či zeleniny jednorázové fólie ze zdravotně nezávadného polyetylenu.