Šetřete elektřinou


V současnosti nás všechny straší energetická krize. Znamená to, že bude nejspíš nedostatek elektřiny, případně její cena stále poroste do závratných výšin. Mnoho domácností se obává, jak zvládnou narůstající ceny platit. Existuje jedno řešení, které vám může stáhnout měsíční náklady na elektřinu na minimum, a dokonce vám dovolí ukládat si energii do úložiště, odkud si ji můžete čerpat jindy. Řešením mohou být solární panely Brno, kde vám poskytneme kompletní servis v této oblasti.

panely na střeše

Fotovoltaika je moderním způsobem úspory spotřeby elektrické energie. Panely se umisťují nejčastěji na střechu domu, a skrze sluneční paprsky dochází k jejich nabíjení. Díky tomu můžete čerpat elektřinu vyrobenou panelem, a tím ušetříte v dnešní době opravdu hodně peněz.

Jaká je cena?
Cenu vám nemůžeme sdělit předem, protože kalkulace probíhá individuálně na základě potřeb každého zákazníka. Je proto vždy potřeba sjednat si osobní schůzku, kde si sdělíme vše podstatné pro výpočet ceny.

Pro koho jsou panely vhodné?
Fotovoltaické panely jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí ušetřit, a kteří je mají kam umístit. Máte svůj rodinný dům? Pak máte napůl vyhráno, a umístění panelů v podstatě nic nestojí v cestě.
Nebudete mít dostatek finančních prostředků? Rádi vám pomůžeme s financováním, a využít můžete i státní dotace na podporu pořízení panelů. Ohledně dotací se informujte u příslušného úřadu, kde vám sdělí podrobné informace.

instalace panelů

Na panely, které zákazníkům dodáváme, poskytujeme záruku. Záruční doba se liší podle toho, o jaký komponent jde. Buďte soběstační, a využijte možnost vyrábí si svoji vlastní elektřinu, která vám hodně ušetří, a v případě výpadku proudu vy budete mít elektřinu stále dostupnou. Běžný provoz vaší domácnosti jen tak něco neohrozí. Zvažte tuto možnost soběstačnosti a v případě zájmu se nám ozvěte.