Sexy legíny

Push up legíny nejde nemilovat! Já legíny push up miluji, protože díky nim mám super postavu, jako jsem vždycky chtěla. Víte já jsem už třikrát rodila a musím říct a přiznat se, že moje postava už není, co bývala. A taky čas a gravitace udělá s tělem své. Hlavně tedy s tím ženským tělem. A to se netýká jenom jejího zadečku, ale taky poprsí. Jak je všem známo, tak čas nelze zastavit, a navíc taky je čas spravedlivý, každý stárne stejně. Ovšem někdo má to štěstí, že to na něm ani nejde vidět. Já ale mám velký problém s pozadím. I když hodně cvičím a jezdím velmi často na kolem, tak moje pozadí není jako ze žurnálu, proto push up legíny jsou moje spása.

Push up legíny jsou sexy.

Ani nechtějte vědět, kolik jich doma mám a v kolik barvách. Opravdu hodně, ani bych je asi nespočítala. Ale nevadí. I když si je ale kupuji draze, tak zase hodně vydrží a jí mám jistotu, že po jednom nošení push up legíny neprasknou. No mojí kamarádce se to stalo a to dvakrát! Takže já osobně si dávám velmi záležet na kvalitě, aby se mi tak nestal takový trapas.

Sportovní legíny jsou prima.

Bych se propadla do země. Ale pryč od trapasů, kterých jsem i tak zažila fakt hodně. Taky si pamatuji, jak jsem jednou jela na koni. Byl tam taky jeden kluk, který se mi hodně dlouho líbil a já jsem se před ním chtěla předvést. A tak jsem si vzala push up legíny, abych vypadala lépe. A pak jsem naskočila do sedla na koně. A co se nestalo! Ano, tušíte správně. Ruply mi push up legíny v rozkroku! Takže to šlo hezky vidět a jistě to vidělo hodně lidí kolem. Já jsem si toho totiž hned nevšimla, všimla jsem si toho až když jsem přijela, a to bylo asi půl hodiny. Pak jsem taky nějakou dobu chodila kolem stájí a push up legíny stále roztrhané. Až moje učitelka jezdectví mě na to upozornila. Takže obrovský trapas. Ale i tak jsem na push up legíny nezanevřela a jsou u mě na prvním místě. Bez nich by už ani nedokázala existovat, až tak moc je miluji a doporučuji je vážně všem. Dokáží změnit pohled samu na sebe.