Slaďte zdravě

Mnoho lidí užívá cukr a jiná sladidla takřka denně. V nápojích, potravinách či pochutinách. Většina z nich ani nesleduje, kolik cukru daná poživatina doopravdy obsahuje a jak to zdraví může uškodit. Při představě omezení sladkého jsou často mrzutí a nejsou rádi, když si do své ranní kávy nemohou přidat dvě, pořádné lžičky bílého zlata. Přitom to jde velice snadno, zdravě a zcela bez kalorií! Řeč je o přírodním sladidle Stévii. Rostlina, která nahradí nezdravá dochucovadla a pomůže vyhnout se cukrovce a zubním kazům. Naleznete ji v mnoha podobách, jako je například sirup, prášek nebo stévie tablety.Lístky stévie
Jedna drobná tableta nahradí lžičku či kostku cukru a nezanechá po sobě spoušť v podobě přibírání nebo výše zmíněné cukrovky. Sladit si jimi nemusíte pouze kávu, ale také s ní lehce připravíte oblíbené pokrmy, jako jsou například dezerty.
Pokud si tedy hlídáte váhu nebo jste diabetik, zvolit stévii bude jedině krok správným směrem. Tento čistě přírodní výrobek můžete jednoduše nosit například v kabelce a neodpírat si posezení u kávy s kamarádkou.
V internetovém obchodě nakliceno.cz naleznete právě zmíněné tablety v praktickém dávkovači, díky kterému jednoduše osladíte cokoli. Balení obsahuje 300 tablet, tedy téměř 300 kostek cukru! A přesto ani jedinou kalorii.Hmoždíř s bylinami
Při nákupu nad 1000Kč navíc získáte dopravu zdarma a jako dárek lahodnou ořechovou tyčinku. Celý nákup obdržíte zabalený v ekologických materiálech, a navíc přispějete přírodě, jelikož věnujete částku pro výstavbu stromů.
Kromě přírodních sladidel na tomto e-shopu naleznete také nespočet jiných, a především kvalitních superpotravin, káv, čokolád, proteinů a dalších.
Toužíte-li po zdravém těle, štíhlém pase a zároveň byste rádi pomohli také naší planetě, neváhejte a navštivte nakliceno.cz, objevte sílu přírody a posilte svou imunitu.