Starý mládenec ženy nepřitahuje

Být svobodný a žádaný muž je něco, co vám přidá na kráse pouze určitou dobu. V případě, že jste vybíravý a žádný vztah vám nevydrží dlouho, stane se z vás rázem starý mládenec, který ženy už tolik neláká. Čím to je? A jak to můžete ještě změnit?

starý muž se psem

Neženete se do chomoutu

Možná vám vztahy nevydržely z jednoho prostého důvodu – a tím je vaše nevůle ženit se. Pochopitelně, že díky tomuto vašemu postoji, žádnou ženu při vašem boku neudržíte. V případě, že vám už dávno není třicet a táhne vám spíše na padesát, se nemůžete divit, že se vám ženy při vyslovení vašeho nezájmu vůči svazku manželství, vyhýbají obloukem.

        Uvědomte si, že i na „stará kolena“ ženy touží po tom, usadit se!
muž v kavárně

Dá se s vámi vůbec vydržet?

Skutečnost, že máte už nějaká léta za sebou a jste pořád sám neboli svobodný, může některým ženám přijít přinejmenším podezřelá. Jistě za tím totiž bude něco více a nejedna žena si položí otázku, jestli se s vámi bude dát vůbec vydržet být. Nemáte náhodou komplikovanou povahu? Spoléháte na to, že všechno kolem vás udělá žena sama? Jste pecivál, který miluje klid a vyhýbá se sociálnímu životu?

V tom případě si buďte jistý, že to ženám neimponuje a absolutně vás za to nebudou pokládat za přitažlivého muže v „nejlepších“ letech!

Pod jednou střechou s maminkou

Nepřijde vám na tom nic špatného, ani po tolika letech společného soužití? Pokud jste se nikdy neodstěhovali z vašeho rodinného domu a nejvíce času jste naopak prožili s jedinou ženou, která s vámi žije – tedy maminkou, pochopte, že jste se ocitli ve složité situaci. Ženy hledají muže, který se nejen citově, ale i fyzicky odpoutal od své matky a rovněž potřebují chlapa, pro kterého bude na prvním místě partnerka!

        Každopádně platí, že pokud nezanedbáváte váš zevnějšek, pracujete na tom, aby z vás byl pohodový a charismatický muž i vnitřně a plánujete jednou bydlet se ženou osamotě ve vlastním domě, máte vždy velkou šanci najít si přítelkyni, která vás bude milovat až do smrti.