Stěhování bez práce

Stěhování patří k nejhorším pracím vůbec, a pokud neseženete dostatek pomocníků a dostatečně velké auto, tak si zakládáte na velký problém. Stěhování totiž obnáší spoustu balení, přesouvání a převážení věcí, se kterými si jen těžko sami poradíte. Pokud se však chcete těmto všem věcem vyhnout, tak si objednejte firmu stěhování bytů Praha, která se o veškeré práce postará za Vás.

stěhování (10)

Firma Odnesto patří ke špičkám v oblasti stěhování a má mnoho spokojených zákazníků. Díky pečlivosti a profesionálnímu přístupu se tato firma stala jednou z nejoblíbenějších firem v Praze. Tato firma pracuje 7 dní v týdnu a to včetně víkendů a svátku. Provádí stěhování domů a bytů, ale také se věnuje stěhování těžkých břemen a kanceláří. Mezi další jejich práce patří montáže a demontáže nábytku a také vyklízení nemovitostí. Firma ke každé objednávce přistupuje individuálně a v případě, že budete chtít přestěhovat kancelář, tak musíte dopředu nechat objekt obhlédnout technik. Tato prohlídka je bezplatná, ale nutná při stěhování větších kanceláří.

stěhování (11)

Na webových stránkách se můžete podívat na reference zákazníků, kteří jejich služby využili. Také zde najdete podrobný ceník služeb a to včetně obalového materiálu, který budete při stěhování zaručeně potřebovat. Prioritou firmy je dochvilnost, rychlost a především spolehlivost. Mimo základní sazby poskytuje firma i slevy a to pro neziskové organizace, dětské domovy a také pro seniory. Samozřejmostí je, že je firma pojištěná a v případě, že by se něco poškodilo. V tomto případě Vám tak může vyplatit peníze za škody. Při stěhování serverů, nebo elektroniky jsou však věci pod neustálou kontrolou, takže by nemělo dojít ani k odcizení žádné věci.

Pokud Vás čeká v blízké době stěhování, tak se mu vyhněte a objednejte si tuto firmu. Zaručeně nebudete jejich služeb litovat a využijete je i v budoucnosti.