Tričko s vlastním potiskem je ten nejlepší dárek


Blíží se Vánoce a každý již jistě začal přemýšlet o tom, čím obdarovat své blízké – a není se čemu divit. Jedná se o svátky, pohody a míru, kdy je hlavním úkolem potěšit své blízké. Nicméně pokud ani vy, stále nevíte, jakou drobnost pro vaše rodinné příslušníky zvolit, máme pro vás skvělý typ na dárek – trička s vlastním potiskem!

Trička s vlastním potiskem jsou originálním dárkem, který můžete přizpůsobit na míru přímo dané osobě. Nejvíce oblíbená jsou trička s potiskem společné fotografie. Další velmi oblíbenou variantou jsou vtipné nápisy a citáty. V tomto případě se jedná povětšinou o nějaké minimalistické nápisy. Mezi ty nejoblíbenější nápisy pro rodiče patří například tričko s potiskem nejlepší maminka na světě, nebo nejlepší otec od rodiny.Trička s vlastním potiskem

Velmi oblíbené jsou i rodinná trička. Zde se jedná o jeden společný motiv, který nosí všichni členové. Tyto trička se pak velmi často používají pro vtipné rodinné focení a k vytvoření originálních vzpomínek.

Nicméně tyto klasické nápisy zejména pak v poslední době vystřídaly sarkastické poznámky, které ocení především lidé s velkým smyslem pro humor. Zkrátka, nápis a i případný obrázek můžete přizpůsobit přímo na míru dané osoby.

Pokud vás tento originální dárek zaujal, nemusíte se bát, že za něj utratíte majlant. Jednotlivá trička se pohybují v řádech korun až stokorun. Záleží zejména na použitém materiálu, střihu a velikosti. Tisknout své potisky lze u na jiné druhy oblečení, jako například mikiny, ponožky, či tílka. Výsledná cena se tedy odvíjí i od typu oblečení.

Trička s vlastním potiskem

Kromě potisku oblečení jsou často vyhledávány i potisky hrnečků. I zde máte možnost zvolit si svůj vlastní obrázek a text. Pro co se rozhodnete, je jen na vás, vašem vkusu a na individuálních přáních dané osoby. Nicméně všechny tyto dárky budou mít jedno společné – budou naprosto originální a darované od srdce.