Úniková hra se postará o jedinečný program s vašimi přáteli

Nudíte se a nevíte, kam se vydat za zábavou? Pokud s vašimi přáteli nemáte žádný nápad, dejte na naše doporučení a vydejte se zahrát si únikovou hru Kutná Hora, kde si přijdete všichni na své.

Poctěte nás svou návštěvou

V Enigma escape si užijí všichni dospělí nebo děti od 15 let. Abyste na hru nebyli sami, pozvěte si do vašeho týmu kohokoliv z vaší rodiny, přátel nebo dospělých dětí, kte vám pomohou poradit si s hádankou ještě předtím, než vám uteče čas. Limit, který na hru máte je v Kutné Hoře 75 minut. Čas, který je omezený má svůj účel, protože i díky němu se hra pro vás stane zajímavá, napínavá a akční.

únikový východ

Uhodnout správnou odpověď vám pomůže nejen vaše logika, ale i řada nápověd, které jsou schované v místnosti. V případě nouze, kdy se opravdu nebudete vědět pohnout z místa, je pro vás připravena i nápověda v podobě telefonu, který se nachází v místnosti.

Jistě to ale s pomocí vlastních sil a šikovnosti vašich spoluhráčů zvládnete sami.

Dvě hry a dva napínavé příběhy

V Enigma escape se můžete vrhnout na 2 hry, které nalezete v nabídce. Samara, která je volným pokračováním hororu Kruh, vás vezme opět do děje tohoto příběhu, kdy budete muset zjistit, proč se tolik známá kazeta opět šíří mezi lidmi. Dvojitý agent vás naučí myslet jako detektiv a nenechat žádnou stopu náhodě. Pokud se totiž ztratí agent, bude za tím rozhodně něco velkého.

pouta pro zločince

Přijďte na to, jaké řešení se schovává v našich hrách a užijte si s vašimi milovanými přesně takovou dávku zábavy, kterou nezbytně potřebujete.

Čeká na vás prostředí, které celé hře přidá na úrovni a prověřit si během ní můžete i vaše znalosti nebo cit pro důvtip, protože právě ten se vám bude hodit ze všeho nejvíce. Pamatujte ovšem i na to, že spolupráce je klíčem k úspěchu a nezapomeňte se do hry zcela ponořit společně s vašimi nejbližšími, kterým budete při jejich nápadech naslouchat.