Velká událost si zaslouží to nejlepší místo k odreagování

Uspořádání větší významné události se v poslední době stalo stereotypem, kdy se důležité akce oslavují pořád na těch stejných místech. Ať už je to prostředí domova, zahradní party nebo salonek v restauraci – nutno říct, že je to už okoukané. Jestli však toužíte tyto zažité rituály zbořit, chopte se organizace a uskutečněte jakoukoliv událost v laserové aréně.

Litovat toho nebudete ani vy a ani vaši milovaní, kteří ocení aktivitu plnou pohybu, zábavy a vzrušení v jednom.

Aztec (14)

Narozeniny, teambuilding, ale i dětské party

Nezáleží na tom, jestli se chystáte oslavit narozeniny vašeho dítěte nebo ty vaše. V každém věku si jich můžete naplánovat tak, aby byly neopakovatelné a něčím výjimečné. Laser games Praha vám umožní prožít narozeninový den v opravdu netradičním stylu, ale s pozitivními ohlasy všech vašich přátel a rodinných příslušníků. Hry, které si můžete v laserové aréně zahrát jsou vhodné i pro malé ratolesti, které se jich nebudou moct nabažit.

Pistole, kterou dostanou hned na začátku hry ze sebe vydává pouze paprsky laseru a nijak malé ratolesti po zásahu neohrozí. Na známost, že byly zasažené jim dá jejich vesta, kterou dostanou jako základní výbavu pro jejich hru.

Dospělí se naopak vyřádí jako malí, protože akce, která jich zcela pohltí, nenechá nečinně stát na místě ani toho největšího lenocha z vaší party. Tento způsob zábavy je rovněž ideální pohybovou aktivitou pro všechny, kteří milují jakýkoliv druh sportu. Pohybovat se totiž v arénách budete muset rychle a šikovně, abyste se vyhnuli všem zásahům od vašich soupeřů, kteří se do hry pohltí.

DSC8007

Místo, jakým je Lazerfun je i unikátním prostorem pro změření sil s vašimi kolegy nebo nadřízenými. Uspořádat zde můžete i teambuilding, který bude probíhat zcela neformálně a v takovém duchu, že zapomenete na všechny neshody z pracovního prostředí a čas strávený mimo práci si všichni společně vychutnáte.